  • SG-8002JA 1.8432M-PHBL3 ROHS
SG-8002JA 1.8432M-PHBL3 ROHS
advertisement
Manufacturer No:
SG-8002JA 1.8432M-PHBL3 ROHS
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-SG-8002JA 1.8432M-PHBL3 ROHS
Package:
4-SOJ, 5.08mm pitch
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG-8002JA 1.8432M-PHBL3 ROHS
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SOJ, 5.08mm pitch
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    SG-8002JA
  • Size / Dimension
    0.551Lx0.341W 14.00mmx8.65mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    1.8432MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    45mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    30mA
  • Height Seated (Max)
    0.185 4.70mm