  • SG-8002CA 25.0000M-PHBL3
SG-8002CA 25.0000M-PHBL3
advertisement
Manufacturer No:
SG-8002CA 25.0000M-PHBL3
HK JDW NO:
262-SG-8002CA 25.0000M-PHBL3
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SG-8002CA 25.0000M-PHBL3
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG-8002CA
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    45mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    30mA
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm