  • SFEN020GB2EC2TO-I-5E-22P-STD
SFEN020GB2EC2TO-I-5E-22P-STD
advertisement
Manufacturer No:
SFEN020GB2EC2TO-I-5E-22P-STD
Manufacturer:
Swissbit
HK JDW NO:
746-SFEN020GB2EC2TO-I-5E-22P-STD
Package:
Datasheet:
Description:
SSD 20GB M.2 PCIE PSLC SATAIII
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFEN020GB2EC2TO-I-5E-22P-STD
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Weight
  • Mfr
    Swissbit
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Series
    EN-20
  • Size / Dimension
    20.00mm x 16.00mm x 1.80mm
  • Type
    SATA III
  • Voltage - Supply
    0.9V, 1.8V, 3.3V