  • SFD44T45-7.5K475E-F
SFD44T45-7.5K475E-F
advertisement
Manufacturer No:
SFD44T45-7.5K475E-F
HK JDW NO:
192-SFD44T45-7.5K475E-F
Purchasing and Inquiry
SFD44T45-7.5K475E-F Overview
Sitting at 4.870 123.70mm height reaches the maximum height.With size/dimension 2.620Dia 66.55mm, it operates.The voltage - Rated of the chip is rated 440V voltage.There are no cases included with the product.
SFD44T45-7.5K475E-F Features
the maximal height is 4.870 123.70mm
with the size / dimension of 2.620Dia 66.55mm
a voltage rating of 440V volts
SFD44T45-7.5K475E-F Applications
Step5Bar-code shipping tag
SFD44T45-7.5K475E-F
  • Size / Dimension
    2.620Dia 66.55mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    440V
  • Capacitance
    7.5μF 45μF
  • Height Seated (Max)
    4.870 123.70mm