  • SF4-1.5-R4DP-9
SF4-1.5-R4DP-9
advertisement
Manufacturer No:
SF4-1.5-R4DP-9
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-SF4-1.5-R4DP-9
Package:
Datasheet:
Description:
LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, Vertical SMD Adapter, 2mm. Fiber Optic Core, 4.2mm, Dome Lens, 1.5 in. White