  • SCRH104-680
SCRH104-680
advertisement
Manufacturer No:
SCRH104-680
HK JDW NO:
728-SCRH104-680
Step5Bar-code shipping tag
SCRH104-680
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    SCRH104
  • Size / Dimension
    0.398Lx0.362W 10.10mmx9.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Current Rating (Amps)
    1.17A
  • Current Rating
    930mA
  • Inductance
    68μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    290mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    930mA
  • Height
    5.0038mm
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm
  • Length
    10.1092mm
  • Width
    9.1948mm