  • S467AH-915R
S467AH-915R
advertisement
Manufacturer No:
S467AH-915R
Manufacturer:
Nearson
HK JDW NO:
549-S467AH-915R
Package:
SMA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
S467AH-915R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    RP-SMA Male
  • Gain
    2dBi
  • Frequency Range
    902MHz~928MHz
  • Antenna Type
    Whip, Tilt
  • VSWR
    2
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    915MHz
  • Height
    219.9894mm
  • Height (Max)
    8.661 220.00mm