  • S1DXM-A2C30M-DC12V
S1DXM-A2C30M-DC12V
advertisement
Manufacturer No:
S1DXM-A2C30M-DC12V
HK JDW NO:
590-S1DXM-A2C30M-DC12V
Description:
RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V
Step5Bar-code shipping tag
S1DXM-A2C30M-DC12V
  • Mount
    Socket
  • Voltage - Supply
    12VDC
  • Circuit
    DPDT (2 Form C)
  • Throw Configuration
    DPDT
  • Contact Rating @ Voltage
    7A @ 250VAC