  • S-817A51ANB-CVOT2G
S-817A51ANB-CVOT2G
advertisement
Manufacturer No:
S-817A51ANB-CVOT2G
HK JDW NO:
724-S-817A51ANB-CVOT2G
Package:
SC-82A, SOT-343
Description:
Fixed PMIC S-817 Series 4 SC-82A, SOT-343
Quantity:
In Stock : 17352
Step5Bar-code shipping tag
S-817A51ANB-CVOT2G
  • Package / Case
    SC-82A, SOT-343
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • JESD-609 Code
    e6/e2
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Terminal Finish
    TIN BISMUTH/TIN SILVER
    DUAL
  • Terminal Form
    GULL WING
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Voltage - Input (Max)
    10V
  • Current - Output
    75mA
  • Output Voltage 1
    5.1V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    5.1V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.25V @ 10mA
  • Output Voltage1-Max
    5.202V
  • Output Voltage1-Min
    4.998V
  • Length
    2mm