  • S-814A46AMC-BDKT2G
S-814A46AMC-BDKT2G
advertisement
Manufacturer No:
S-814A46AMC-BDKT2G
HK JDW NO:
724-S-814A46AMC-BDKT2G
Quantity:
In Stock : 4031
Step5Bar-code shipping tag
S-814A46AMC-BDKT2G
  • Voltage - Input (Max)
    10V
  • Current - Output
    135mA
  • Output Voltage 1
    4.6V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    4.6V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.22V @ 60mA
  • PSRR
    45dB (100Hz)
  • Output Voltage1-Max
    4.692V
  • Output Voltage1-Min
    4.508V
  • Length
    4.5mm
  • Width
    2.5mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA