  • S-13R1E31-N4T1U3
S-13R1E31-N4T1U3
advertisement
Manufacturer No:
S-13R1E31-N4T1U3
HK JDW NO:
724-S-13R1E31-N4T1U3
Package:
SC-82A, SOT-343
Datasheet:
S-13R1E31-N4T1U3
Description:
Enable Fixed PMIC S-13R1 Series SC-82A, SOT-343
Quantity:
In Stock : 3452
Step5Bar-code shipping tag
S-13R1E31-N4T1U3
  • Current - Output
    150mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.1V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.23V @ 100mA
  • PSRR
    70dB (1kHz)
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    SC-82A, SOT-343
  • Supplier Device Package
    SC-82AB
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V