  • S-1335F21-A4T2U3
S-1335F21-A4T2U3
advertisement
Manufacturer No:
S-1335F21-A4T2U3
HK JDW NO:
724-S-1335F21-A4T2U3
Datasheet:
S-1335F21-A4T2U3
Description:
Enable Fixed 0.65mm PMIC S-1335 Series 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Quantity:
In Stock : 3590
Step5Bar-code shipping tag
S-1335F21-A4T2U3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
    1
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-F4
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Output Voltage 1
    2.1V
  • Input Voltage (Min)
    2.6V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.1V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.127V @ 100mA
  • PSRR
    80dB ~ 70dB (1kHz ~ 10KHz)
  • Output Voltage1-Min
    2.079V
  • Height Seated (Max)
    0.4mm
  • Width
    0.94mm