  • S-1333A26-A4T1U3
S-1333A26-A4T1U3
advertisement
Manufacturer No:
S-1333A26-A4T1U3
HK JDW NO:
724-S-1333A26-A4T1U3
Datasheet:
S-1333A26-A4T1U3
Description:
Enable Fixed 0.4mm PMIC S-1333 Series 4 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Quantity:
In Stock : 5249
Step5Bar-code shipping tag
S-1333A26-A4T1U3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Terminal Pitch
    0.4mm
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    300mA
  • Output Voltage 1
    2.6V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.6V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.31V @ 100mA
  • PSRR
    70dB (1kHz)
  • Output Voltage1-Max
    2.626V
  • Output Voltage1-Min
    2.574V
  • Length
    0.8mm
  • Height Seated (Max)
    0.4mm
  • Width
    0.8mm