  • S-1323B23NB-N8ITFG
S-1323B23NB-N8ITFG
advertisement
Manufacturer No:
S-1323B23NB-N8ITFG
HK JDW NO:
724-S-1323B23NB-N8ITFG
Quantity:
In Stock : 15944
Step5Bar-code shipping tag
S-1323B23NB-N8ITFG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Voltage - Input (Max)
    6.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Output Voltage 1
    2.3V
  • Input Voltage (Min)
    2V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.3V
  • Number of Regulators
  • Voltage Dropout (Max)
    0.65V @ 150mA
  • PSRR
    70dB (1kHz)
  • Output Voltage1-Max
    2.323V
  • Output Voltage1-Min
    2.277V
  • Length
    2mm