  • S-1317A12-M5T1U4
S-1317A12-M5T1U4
advertisement
Manufacturer No:
S-1317A12-M5T1U4
HK JDW NO:
724-S-1317A12-M5T1U4
Package:
SC-74A, SOT-753
Datasheet:
S-1317A12-M5T1U4
Description:
Fixed PMIC S-1317 Series SC-74A, SOT-753
Quantity:
In Stock : 1344
Step5Bar-code shipping tag
S-1317A12-M5T1U4
  • Package / Case
    SC-74A, SOT-753
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Series
    S-1317
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    100mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.2V