  • S-1009C25I-N4T1U
S-1009C25I-N4T1U
advertisement
Manufacturer No:
S-1009C25I-N4T1U
HK JDW NO:
724-S-1009C25I-N4T1U
Package:
SC-82A, SOT-343
Datasheet:
S-1009C25I-N4T1U
Description:
3.1V 4 Terminals 4-Pin Voltage supervisor S-1009 Series 1 Channels
Quantity:
In Stock : 83
Step5Bar-code shipping tag
S-1009C25I-N4T1U
  • Package / Case
    SC-82A, SOT-343
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Number of Terminations
    4
  • Supply Voltage
    3.1V
  • Pin Count
    4
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.6V
  • Voltage - Threshold
    2.5V
  • Number of Voltages Monitored
  • Length
    2mm