  • RWST30250B10R0JB00
RWST30250B10R0JB00
advertisement
Manufacturer No:
RWST30250B10R0JB00
HK JDW NO:
875-RWST30250B10R0JB00
Package:
Datasheet:
Description:
10Ohm, 5%, 320W
Step5Bar-code shipping tag
RWST30250B10R0JB00
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2013
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    10Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    320W
  • Height
    60mm
  • Length
    250mm