  • RWS-1500B-36/RFO
RWS-1500B-36/RFO
advertisement
Manufacturer No:
RWS-1500B-36/RFO
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-RWS-1500B-36/RFO
Package:
Datasheet:
RWS-1500B-36/RFO
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 42A 1512W
Step5Bar-code shipping tag
RWS-1500B-36/RFO
    Select All
  • Product Weight (g)
    3000
  • Type
    Regulated
  • Style
    Enclosed
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    144mV
  • Load Regulation
    216mV