  • RWR78S8700BPB12
RWR78S8700BPB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR78S8700BPB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR78S8700BPB12
Package:
Datasheet:
RWR78S8700BPB12
Description:
870Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR78S8700BPB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    870Ohm
  • Power Rating
    10W
  • Lead Length
    38.1mm