  • RWR78N13R0FSB12
RWR78N13R0FSB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR78N13R0FSB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR78N13R0FSB12
Package:
Datasheet:
RWR78N13R0FSB12
Description:
13Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR78N13R0FSB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    13Ohm
  • Power Rating
    10W
  • Lead Length
    38.1mm