  • RWR71N2R00FMBSL
RWR71N2R00FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RWR71N2R00FMBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR71N2R00FMBSL
Package:
Datasheet:
RWR71N2R00FMBSL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RWR71N2R00FMBSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lead Free
    Contains Lead
  • Resistance
    2Ohm