  • RWM08344700GS09E1
RWM08344700GS09E1
advertisement
Manufacturer No:
RWM08344700GS09E1
HK JDW NO:
875-RWM08344700GS09E1
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 470Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RWM08344700GS09E1
    Copper, Silver, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    2%
  • Part Status
    Active
  • Temperature Coefficient
    75 ppm/°C
  • Resistance
    470Ohm
  • Power Rating
    11W
  • Diameter
    7.4mm
  • Length
    33.7mm