  • RWM063439R0JS09E1
RWM063439R0JS09E1
advertisement
Manufacturer No:
RWM063439R0JS09E1
HK JDW NO:
875-RWM063439R0JS09E1
Description:
Through Hole 39Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RWM063439R0JS09E1
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Conformal
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Temperature Coefficient
    75 ppm/°C
  • Resistance
    39Ohm
  • Power Rating
    8W
  • Diameter
    7.4mm
  • Length
    33.7mm