  • RW69V1R1S73
RW69V1R1S73
advertisement
Manufacturer No:
RW69V1R1S73
HK JDW NO:
866-RW69V1R1S73
Datasheet:
RW69V1R1S73
Description:
Through Hole 1.1Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RW69V1R1S73
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    350°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3.25W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    15.06mm