  • RW20117B820JB00
RW20117B820JB00
advertisement
Manufacturer No:
RW20117B820JB00
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RW20117B820JB00
Package:
Datasheet:
Description:
82Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RW20117B820JB00
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    82Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    80W
  • Height
    42mm
  • Length
    117mm