  • RUK6432FR018CS
RUK6432FR018CS
advertisement
Manufacturer No:
RUK6432FR018CS
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-RUK6432FR018CS
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
18MOhm, 1%,
Quantity:
In Stock : 12520
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RUK6432FR018CS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Wraparound
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    18MOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Length
    6.3mm