  • RTO020F12000JTE3
RTO020F12000JTE3
advertisement
Manufacturer No:
RTO020F12000JTE3
HK JDW NO:
875-RTO020F12000JTE3
Datasheet:
RTO020F12000JTE3
Description:
Through Hole 1.2kOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
RTO020F12000JTE3
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    1.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    20W
  • Height
    15mm
  • Length
    10.1mm