  • RSO30250C8R00JB04
RSO30250C8R00JB04
advertisement
Manufacturer No:
RSO30250C8R00JB04
HK JDW NO:
875-RSO30250C8R00JB04
Description:
8Ohm, 5%, 350W
Step5Bar-code shipping tag
RSO30250C8R00JB04
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    8Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    350W
  • Height
    60mm
  • Length
    317mm