  • RSO30250AR820KB00
RSO30250AR820KB00
advertisement
Manufacturer No:
RSO30250AR820KB00
HK JDW NO:
875-RSO30250AR820KB00
Description:
820mOhm, 10%, 350W
Step5Bar-code shipping tag
RSO30250AR820KB00
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    820mOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    350W
  • Height
    62mm
  • Length
    250mm