  • RSF12JB680R
RSF12JB680R
advertisement
Manufacturer No:
RSF12JB680R
HK JDW NO:
762-RSF12JB680R
Datasheet:
RSF12JB680R
Description:
680Ohm, Metal Oxide,
Step5Bar-code shipping tag
RSF12JB680R
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    680Ohm
  • Composition
    Metal Oxide
  • Power Dissipation-Max
    500mW
  • Length
    8.9916mm