  • RPS0250DL5000FNZA3
RPS0250DL5000FNZA3
advertisement
Manufacturer No:
RPS0250DL5000FNZA3
HK JDW NO:
875-RPS0250DL5000FNZA3
Description:
500Ohm, 1%, 250W
Step5Bar-code shipping tag
RPS0250DL5000FNZA3
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    500Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250W
  • Height
    26mm
  • Length
    73mm