  • RPS0250DL4R30JBZA3
RPS0250DL4R30JBZA3
advertisement
Manufacturer No:
RPS0250DL4R30JBZA3
HK JDW NO:
875-RPS0250DL4R30JBZA3
Description:
4.3Ohm, 5%, 250W
Step5Bar-code shipping tag
RPS0250DL4R30JBZA3
    Select All
  • Published
    2008
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    4.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250W
  • Height
    26mm
  • Length
    73mm