  • RPM3.3-1.0-EVM-1
RPM3.3-1.0-EVM-1
advertisement
Manufacturer No:
RPM3.3-1.0-EVM-1
Manufacturer:
Recom Power
HK JDW NO:
655-RPM3.3-1.0-EVM-1
Package:
Datasheet:
RPM3.3-1.0-EVM-1
Description:
RPM3.3-1.0 EVALUATION MODULE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RPM3.3-1.0-EVM-1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    3V~17V
  • Current - Output
    1A
  • Voltage - Output
    3.3V