  • ROX20080K0FNLB
ROX20080K0FNLB
advertisement
Manufacturer No:
ROX20080K0FNLB
HK JDW NO:
873-ROX20080K0FNLB
Datasheet:
ROX20080K0FNLB
Description:
80kOhms, 6W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
ROX20080K0FNLB
  • Operating Temperature
    -55°C~230°C
  • Size / Dimension
    0.310Diax2.050L 7.87mmx52.07mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    80kOhms
  • Power (Watts)
    6W