  • RNX0505M00FHLB
RNX0505M00FHLB
advertisement
Manufacturer No:
RNX0505M00FHLB
HK JDW NO:
873-RNX0505M00FHLB
Datasheet:
RNX0505M00FHLB
Description:
5MOhms, 1.2W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNX0505M00FHLB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~225°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.140Diax0.540L 3.56mmx13.72mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Flame Proof, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    5MOhms
  • Power (Watts)
    1.2W