  • RNX038200MJNR6
RNX038200MJNR6
advertisement
Manufacturer No:
RNX038200MJNR6
HK JDW NO:
873-RNX038200MJNR6
Datasheet:
RNX038200MJNR6
Description:
200MOhms, 1W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNX038200MJNR6
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.140Diax0.420L 3.56mmx10.67mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    200MOhms
  • Power (Watts)
    1W