  • RNR75E1303DMM77
RNR75E1303DMM77
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E1303DMM77
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR75E1303DMM77
Package:
Conformal
Datasheet:
RNR75E1303DMM77
Description:
Through Hole 130kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E1303DMM77
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    130kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Military Standard
    MIL-PRF-55182
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    30.12mm