  • RNR70E68R1FPRSL4
RNR70E68R1FPRSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E68R1FPRSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E68R1FPRSL4
Package:
Datasheet:
Description:
68.1Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E68R1FPRSL4
  • Resistance
    68.1Ohm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm