  • RNR70E4531FMRSL
RNR70E4531FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E4531FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR70E4531FMRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E4531FMRSL
  • Resistance
    4.53kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm