  • RNR70E3160FPRSL
RNR70E3160FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E3160FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR70E3160FPRSL
Description:
3.16kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E3160FPRSL
  • Resistance
    3.16kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm