  • RNR65E90R9FMRSL
RNR65E90R9FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E90R9FMRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR65E90R9FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR65E90R9FMRSL
Description:
90.9Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E90R9FMRSL
  • Resistance
    90.9Ohm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm