  • RNR65E2911BPRSL
RNR65E2911BPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E2911BPRSL
HK JDW NO:
866-RNR65E2911BPRSL
Description:
2.91kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E2911BPRSL
  • Resistance
    2.91kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm