  • RNR65E1910FPRSL
RNR65E1910FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E1910FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR65E1910FPRSL
Package:
Datasheet:
RNR65E1910FPRSL
Description:
1.91kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E1910FPRSL
  • Resistance
    1.91kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm