  • RNR65E1201BPBSL
RNR65E1201BPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E1201BPBSL
HK JDW NO:
866-RNR65E1201BPBSL
Description:
1.2kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E1201BPBSL
  • Resistance
    1.2kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm