  • RNR60E75R0FPRSL1
RNR60E75R0FPRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E75R0FPRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E75R0FPRSL1
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E75R0FPRSL1
  • Resistance
    75Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm