  • RNR60E6260DSBSL
RNR60E6260DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E6260DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E6260DSBSL
Package:
Datasheet:
RNR60E6260DSBSL
Description:
6.26kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E6260DSBSL
  • Resistance
    6.26kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm