  • RNR60E5620FMRSL1
RNR60E5620FMRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E5620FMRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E5620FMRSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E5620FMRSL1
Description:
5.62kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E5620FMRSL1
  • Resistance
    5.62kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm