  • RNR60E31R6FSRSL
RNR60E31R6FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E31R6FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E31R6FSRSL
Description:
31.6Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E31R6FSRSL
  • Resistance
    31.6Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm