  • RNR60E2322BSRSL1
RNR60E2322BSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2322BSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E2322BSRSL1
Description:
2.32kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2322BSRSL1
  • Resistance
    2.32kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm