  • RNR60C11R3BRRSL
RNR60C11R3BRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C11R3BRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60C11R3BRRSL
Description:
11.3Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C11R3BRRSL
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    11.3Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm